Autor:
Antonia Hendrik
|
vineri, 30 decembrie 2016 | 0 Comentarii
| 1 Vizualizari

<!–

–>

La sfârşitului anului, Emil Boc le-a transmis clujenilor un mesaj în care a vorbit despre dezvoltarea oraşului.

“Doresc să vă mulţumesc pentru faptul că v-aţi plătit impozitele şi taxele locale şi prin aceasta am reuşit şi în acest an să continuăm dezvoltarea oraşului nostru. Acum, în preajma Crăciunului şi a Anului Nou, vă doresc tuturor Sărbători frumoase, fericite alături de cei dragi şi să ne revedem cu bine în 2017! La mulţi ani!”, spune Emil Boc, potrivit monitorulcj

Mesajul a fost postat pe site-ul Primăriei Cluj-Napoca.

“Doresc să vă mulţumesc pentru faptul că v-aţi plătit impozitele şi taxele locale şi prin aceasta am reuşit şi în acest an să continuăm dezvoltarea oraşului nostru. Acum, în preajma Crăciunului şi a Anului Nou, vă doresc tuturor Sărbători frumoase, fericite alături de cei dragi şi să ne revedem cu bine în 2017! La mulţi ani!”, spune Emil Boc.

Mesajul a fost postat pe site-ul Primăriei Cluj-Napoca.

– See more at: http://www.monitorulcj.ro/actualitate/55863-mesajul-lui-boc-pentru-clujeni-de-sarbatori-va-mul%C5%A3umesc-ca-v-ati-platit-taxele-%C5%9Fi-impozitele-locale#sthash.TwBc0Nw4.dpuf

Tag-uri:
Anului Nou, Emil Boc, Primăriei Cluj, urări de Anul Nou, taxe şi impozite, plătite de clujeni

În lipsa unui acord scris din partea Evenimentul Zilei, puteţi prelua maxim 500 de caractere din acest articol dacă precizaţi sursa şi dacă inseraţi vizibil link-ul articolului Mesajul lui Boc pentru clujeni de sărbători: Vă mulţumesc că v-aţi plătit taxele şi impozitele locale!.

https://stiri-zilnic.com/wp-content/uploads/2016/12/emil-boc-465x390.jpghttps://stiri-zilnic.com/wp-content/uploads/2016/12/emil-boc-465x390-300x240.jpgrootstireaActualitate/EsentialFapt divers
Autor: Antonia Hendrik | vineri, 30 decembrie 2016 | 0 Comentarii | 1 Vizualizari <!-- --> La sfârşitului anului, Emil Boc le-a transmis...

Preluat de la EVZ