„În urma unei testări Covid-19 efectuate individual de preşedintele clubului nostru, Gheorghe Popescu, rezultatul a fost unul pozitiv”, au anunţat reprezentanţii FC Viitorul Constanţa.

Potrivit acestora, Gheorghe Popescu este asimptomatic.

Clubul anunţă că aşteaptă precizări de la DSP Bucureşti pentru a se urma procedurile specifice în astfel de situaţii.

„Acest test a fost efectuat separat de restul echipei noastre, astfel că ne continuăm pregătirea meciului cu Universitatea Craiova în condiţii normale”, a mai transmis clubul.

Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!

Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!

Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa [email protected]

http://stiri-zilnic.com/wp-content/uploads/2020/09/7536785-mediafax-group-cristian-radu-nema-1.jpghttp://stiri-zilnic.com/wp-content/uploads/2020/09/7536785-mediafax-group-cristian-radu-nema-1-300x300.jpgrootstireaUncategorised
„În urma unei testări Covid-19 efectuate individual de preşedintele clubului nostru, Gheorghe Popescu, rezultatul a fost unul pozitiv”, au anunţat reprezentanţii FC Viitorul Constanţa. Potrivit acestora, Gheorghe Popescu este asimptomatic. ...